بنام خدا

گروه چاپ و تبلیغات ادیبان با مدیریت آقای علیرضا میرحسینی دانش آموخته دانشگاه تهران و با سابقه ۳۰ ساله آشنایی با صنعت چاپ فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز نمود و با بهره گیری از دانش مدیریت و پرسنل مجرب توانست در زمینه های طراحی – چاپ – دکوراسیون داخلی – مشاوره بازاریابی و کسب و کار و پیک های تبلیغاتی فعالیت نماید.

این واحد در این مدت به مدد حمایت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد توانست راه پیش رو را هموار تر سازد و هر ساله کارنامه این واحد را درخشان تر ارائه دهد .

لذا بر آن شدیم تا با تاسیس یک وب سایت حرفه ای در زمینه پشتیبانی از همکاران محترم در زمینه چاپ و تبلیغات برگ دیگری بر این دفتر بیافزاییم.

امیدوارم این وب سایت بتواند راهگشای برخی از همکاران محترم چهت سفارشات چاپ و تبلیغات در سراسر کشور باشد .

امید داریم که در آینده نزدیک با استفاده از پرسنل مجرب در این راستا بتوانیم خدمات خود را در سراسر کشور و با تحویل به موقع خدمات خود کمکی شایان به فعالین این حوزه ارائه دهیم .

ما در این وب سایت سعی کرده ایم از بخش تیکت حرفه ای استفاده کنیم که تمام سفارشات و استعلام های مربوطه از این طریق برای بخش های مختلف ارسال می گردد و کلیه سوابق مربوطه جهت مراجعات بعدی ذخیره خواهد شد .

امید داریم با کمک خداوند متعال و حمایت همکاران و پیشنهادات و انتقادات همکاران بتوانیم در نیل به این هدف راه هموارتری را طی کنیم .

با تشکر و احترام